Znaky, ktoré hovoria: „Tento vzťah je správny!“

0 35

Kríza prichádza do vzťahu nečakane a dokáže zatriasť aj tými najpevnejšími zväzkami. Bez ohľadu na to ako silno ste boli do svojho partnera zamilované, môžu sa do vašej mysle dostať pochybnosti a zakryť tak vašu víziu dokonalého súžitia. Takže ako viete, či je práve váš vzťah pre vás tým správnym? Tu je niekoľko spôsob, ako to zistiť.

Vzťah
Vzťah

Morálna podpora

Ak vás vaša rodina a priatelia chcú vidieť po boku vášho partnera, niečo na tom bude. Občas je totiž potrebná vonkajšia perspektíva aby ste videli veci, ktoré inak z nejakého dôvodu (zrak vám zastierajú emócie) nevidíte. Nezakladajte hodnotu vášho vzťahu na názoroch iných, no počúvajte hlasy tých, ktorým veríte a máte ich radi.

Férové hádky

Keď s ním „bojujete“, je to čistý boj, žiadne podpásovky. Vaše argumenty sa zameriavajú na riešenie problémov, pričom si navzájom vážite svoje pocity a potreby. Ak to ide takto, je to super znak.

Nové problémy

Vaše problémy sú novými problémami. Tie z minulosti sú dávno vyriešené a nevracajú sa, aby vás niekde za krkom stále hrýzli. Staré rozhorčenia sa do nových argumentov nevkladajú, rovnako ako sa pri rozhovore nevyťahuje na svetlo špina z minulosti.

Rastiete spolu

Vy a váš partner sa vyvíjate spoločne – rastiete emocionálne, mentálne aj duchovne. Tento rast, pri ktorom ste jeden druhému nablízku, je jednoduchým a prirodzeným priebehom vášho vzťahu,

Veľké zmeny

Obaja sa prirodzene meníte k lepšiemu, pretože ste takto šťastní. Nie preto, že vás partner o to žiada, a nie preto, že by ste ho inak stratili. (Možno ste nikdy nechceli deti a teraz sa ich neviete dočkať. Alebo možno potreboval svoj priestor a teraz sa bez vás cíti neúplne)

Slovíčko na L

Slovo „láska“ odvíja jazyk bez námahy. Nemôžete si predstaviť, že ho nehovoríte, to by bolo príliš bolestivé. Musíte to povedať, chcete to povedať a prináša vám to radosť. A pre partnera je to rovnaké.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.