3 tipy na Valentínske darčeky

0 12

Čas letí priam neuveriteľne. Ani sa nenazdáme a bude tu jar, po nej leto…ešte predtým nás však čaká veľa pekných momentov. Napríklad Valentín. Slávite tento sviatok všetkých zamilovaných? Ak áno, inšpirujte sa už teraz našimi tipmi a potešte svoju polovičku príjemným darčekom.

Valentín
Valentín

Darujte zážitok

Trendom posledných rokov sú zážitkové darčeky. Vecné darčeky majú tendenciu časom zastarať a stratiť na exkluzivite a zaujímavosti. Také niečo so zážitkami takmer nehrozí. Ich trvalá hodnota v štýle „super spomienok nadosmrti“ presvedčí čoraz viac ľudí k tomu, aby ich svojim blízkym darovali. Vyskúšajte ich účinok aj vy a trebárs práve na Valentína!Výber je bohatý – od adrenalínových zážitkov cez kulinárske, až po relaxačné.Vy aj váš partner si určite nebudete mať problém vybrať.

Kravata, peňaženka – darčeky pre konzervatívcov

Patrí vás partner medzi nenáročných klasikov, ktorí sa úprimne potešia aj maličkostiam? Ponožky ste mu pravdepodobne darovali na Vianoce, skúste teraz niečo nové. Kvalitná kožená peňaženka pôsobí reprezentatívne, najmä ak v nej cinkajú aj nejaké tie €. To ale v túto chvíľu nie je primárne vaša starosť. Ak chcete zachovať líniu, no o peňaženke neuvažujete, zamerajte sa na jeho krk. Ak často chodí na pracovné jednania a je v styku s ľuďmi, mohol by oceniť perfektnú hodvábnu kravatu. Niektorí muži ich dokonca zbierajú. Možno s tým začne aj ten váš. Alebo už začal?

Čo poteší oboch

Keďže je Valentín sviatkom zamilovaných a k láske treba dvoch, dobrou voľbou bude aj takzvaný partnerský darček. Prosto niečo, čo budete môcť riešiť vo dvojici. Stolové spoločenské hry zažívajú revolúciu a v popularite sa dokážu popasovať aj s počítačovými hrami. Prestať hľadieť na monitor či obrazovku a trochu sa v pokoji pobaviť inak, to má čosi do seba. Môžete si vyberať z tradičných ťahových, ďalej logických a vedomostných a aj hier, pri ktorých si overíte svoj postreh a rýchle reakcie. Ku ktorému typu by vás to ťahalo viac?

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.