5 vecí, ktoré by ste pre svojho partnera nikdy nemali robiť

0 16

Je mnoho vecí, ktoré by ženy spravili pre muža svojho srdca. Niektoré zájdu až tak ďaleko, že pre jeho spokojnosť a šťastie obetujú to svoje. Akokoľvek, konanie v mene lásky ešte neznamená, že to, čo robíme, je aj správne. Kontroverzná téma, čo poviete? Prinášame vám zoznam 5 vecí, ktoré by ženy pre svojho milovaného nikdy nemali spraviť.

Vzťah
Vzťah

Kompromisy vo svojom presvedčení

Vaše štandardy a presvedčenia sú súčasťou vás, jadra vašej bytosti. Keď sa niekto pokúsi meniť ich, v skutočnosti vám len ukazuje, že vás nemiluje takú, aká ste. Pre ženu je dôležité nepodľahnúť mužovi, ktorý chce stoj čo stoj meniť jej presvedčenia a zásady, bez ohľadu na to aké striktné sú. Namiesto toho by ženy mali hľadať niekoho, kto s nimi bude zdieľať ich presvedčenia, prípadne kto tú-ktorú dámu bude kvôli jej štandardom obdivovať.

Zmena vzhľadu – pretože to tak chce

Je úplne prirodzené, keď sa žena chce svojmu chlapovi páčiť a nie je nič zlé na tom, keď pred rande strávi v kúpeľni pár minút naviac. Veď je to predsa skvelá príležitosť ako vyzdvihnúť svoju prirodzenú krásu a ešte viac tým stúpnuť v očiach svojho vyvoleného. Rovnakú istotu by ste ale mali cítiť aj v prípade, keď pred ním kráčate v teplákoch a tričku. Neexistuje žiadny dôvod k tomu, aby ste pred ním chodili v dokonalých outfitoch. Buďte sami sebou. Nikdy sa nemeňte na prianie muža. Ak po vás chce zmenu účesu či výzoru prostredníctvom diét a operácií, nestojí za váš čas. Nájdite si niekoho, pre ktorého budete najkrajšou na svete aj keď nebudete mať perfektný účes.

Byť submisívnou

Muž a žena by vo vzťahu mali byť rovnocennými partnermi. Obaja sú nezávislé ľudské bytosti s odlišnými názormi a postojmi. Proces učenia sa ako spolu vychádzať môže oboch partnerov naučiť novým zvykom a obetovaniu sa v prospech toho druhého. Ani jeden z partnerov by ale nemal mať kontrolu nad vôľou toho druhého. Nezáleží na tom ako veľmi ho milujete, chlap nemá právo kontrolovať váš život (a platí to aj opačne). Neznamená to, že by ste sa nikdy nemali radiť, naopak, to je ok, no jeho slovo by ste nemali brať ako zákon.

Skrývanie intelektu

Z nejakého bláznivého dôvodu si niektoré ženy myslia, že hrať sa na „hlúpučkú“ pôsobí atraktívne. Niektorí muži to od žien dokonca vyžadujú, robí to dobre ich egu. Toto ale asi žiadna žena dlho nevydrží. Ak máte názor, podeľte sa s ním. Ak poznáte odpoveď, povedzte ju. Verte či nie, pre mužov sú atraktívne práve nezávislé ženy, ktoré sa neboja používať svoj mozog.

Tak isto pôsobí nepríjemne, ak sa žena vydáva za totálne bezmocnú. Je úplne v poriadku, ak viete opraviť drez či otvoríte zaváraninu bez akejkoľvek pomoci.

Vzdáte sa svojich snov

To, že žena našla lásku svojho života, ešte neznamená, že sa kvôli tomu musí vzdať všetkých svojich snov. Naopak, váš muž by vás mal podržať a povzbudiť v tom, aby ste za nimi išli. A podobne by ste sa mali správať aj vy k nemu.

Ak ste naozaj našli lásku svojho života, nemali by ste si vyberať medzi ním a vašimi snami. Oboje by malo fungovať spoločne.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.