Ešte stále ste sa nespamätali z rozchodu? Vďaka týmto radám sa z toho rýchlo dostanete

0 23

Rozchody neboli a ani nikdy nebudú príjemné. Partnera/ partnerku, s ktorým sme zdieľali jednu domácnosť, musíme zrazu pustiť k vode a začať žiť bez neho. Čím skôr ale urobíte tento krok, tým lepšie pre vás. Nesmiete zabúdať, že škodíte najmä sebe. Utápať sa v slzách ešte žiadnej žene, ale ani mužovi nepomohlo.

Rozchod
Rozchod

Choďte na nákupy a kúpte si niečo pekné

Myšlienky na bývalého zaženiete aj nákupmi. Kúpte si novú blúzku, zájdite do sexhopu a vyberte si najnovší model vibrátora, kúpte si nové balerínky, novú kozmetiku, farbu na vlasy atď. Čokoľvek potrebujete alebo sa vám páči, kúpte si. Potešíte sa a aspoň na pár hodín zabudnete na skrachovaný vzťah.

Choďte do spoločnosti

Plakanie už bolo dosť. Zájdite so spoločnosti so svojimi kamarátkami a kamarátmi. Vaše kamarátky môžu so sebou na toto stretnutie vziať nejakých kamarátov, ktorých vy ešte nepoznáte. Možno si s niektorým začnete rozumieť a časom z toho môže vzniknúť nový vzťah. Určite však neskáčte zo vzťahu do vzťahu. Nie je to správne najmä pre vás.

Netýrajte sa myšlienkami, že ste vzťah mohli zachrániť

To, že stroskotal váš vzťah, nie je len vaša vina. Obaja partneri mali podiel na tom, že vzťah prestal fungovať a rozpadol sa. Na myšlienky typu, že ste vzťah mohli zachrániť, okamžite zabudnite. Týrate sa a vášmu sebavedomiu to vôbec nepomáha. Rozhodne nepristúpte ani na kamarátstvo s výhodami. Možno vám síce teraz budú robiť spoločnosť len plastové Venušine guličky, budete mať aspoň čas „vyzdravieť“ a zabudnúť na nevydarený vzťah.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.