Ste pripravená na manželstvo? Podľa tohto to zistíte

0 93

Každá žena by chcela mať pri sebe muža, s ktorým strávi celý život, s ktorým si založí rodinu, ktorý bude len jej. Niekedy si musíme prejsť niekoľkým nevydarenými vzťahmi, kým nájdeme toho pravého. Žiaden vzťah, ani ten najhorší a najbolestivejší však neľutujte, pretože vás posunul ďalej. Poučili ste sa z chýb a vedeli ste, že takýto typ muža si už nemáte hľadať.

Ak ale máte stabilného partnera, ako zistíte, že ste pripravená na tak dôležitý krok, akým je svadba?

Vzťah

Cítite, že tento muž je ten pravý

Ženy jednoducho cítia, že ten muž, s ktorým sú, je ten pravý. Ak pri pohľade na neho máte stále motýliky v bruchu a viete, že tento muž bude skvelý otec vašich detí, ste pripravená uzavrieť s ním manželský zväzok.

Bavíte sa o tejto téme a viete, že aj partner chce

Či ste pripravená na manželstvo zistíte aj v tej chvíli, keď sa o tejto téme budete baviť aj s partnerom. Ak váš partner hovorí o manželstve; chce, aby ste prijali jeho priezvisko čo najskôr a vy si už daný moment predstavujete, ste pripravená na manželstvo. Aj keď čoraz viac mladých párov žije nadivoko, sú páry, ktoré chcú byť zobratí skôr, ako si založia rodinu.

Túžite sa usadiť

Párty svet s koncertmi a diskotéka už nie je nič pre vás a radšej by ste si zariadili vlastné hniezdočko a založili si rodinu. Ak sa túžite usadiť a párty život nie je nič pre vás, myslíme si, že ste pripravená na manželstvo.

Manželstvo je niečo, čo dnes už nie je tak veľmi cenené, no napriek tomu je to zväzok na celý život. Ak cítite, že muž, ktorého máte pri sebe, je ten pravý, zdieľate rovnaký názor, máte spoločné ciele a uznávate podobné hodnoty, nemáte na čo čakať. Manželstvo neberte na ľahkú váhu. Je to zväzok na celý život.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.