Ako sa naučiť brať nevydarený vzťah pozitívne?

0 112

Nič, čo sa nám v živote nevydarí, neberieme v daný moment pozitívne. Veď ako by sme mohli, keď sa zrazu niečo dobré zmenilo na niečo, čo nás vnútorne zožiera! Vzťahy sú v súčasnosti veľmi komplikované – komunikujeme len cez sociálne siete a osobne sa nevieme ani len porozprávať.

Ak máte za sebou nevydarený vzťah, ako sa ho naučiť brať pozitívne? Všetko zvládnete aj bez pomoci psychológa, ak si prečítate pár našich overených tipov.

Vzťah
Vzťah

Vzťah nikdy neľutujte

Samozrejme, že vám je ľúto, že to, čo ste tak dlho budovali, skončilo. Vzťah sa však pre niečo rozpadol. Museli ste mať nejaké problémy, ktoré viedli k tomu, že sa jeden z partnerov rozhodol zo vzťahu vycúvať. Zbabraný vzťah nikdy neľutujte. Niekam vás posunul, mal vás niečo naučiť.

Vďaka tomuto vzťahu si teraz nájdete lepšieho muža

Ak ste sa neustále hádali, ale napriek všetkému ste tohto muža milovali, rozmýšľajte, aká by bola vaša budúcnosť, keď ste sa hádali aj pre obyčajné hlúposti a nešlo o žiadne závažné existenčné problémy? Vzťah, ktorý je založený na hádkach a nezhodách, nemá budúcnosť a berte to práve z tejto stránky. Partneri by sa mali podporovať, zdieľať podobné záujmy, mať rovnaké alebo aspoň podobné hodnoty. Ak ste sa rozišli a stále plačete do vankúša, uvedomte si, že už viete, aký typ muža si nemáte hľadať. Práve zlá skúsenosť vás má posunúť vpred.

Vždy si povedzte, že aj niečo zlé je na niečo dobré. V budúcnosti toto určite oceníte. Vďaka nie príliš peknému rozchodu a nevydarenému vzťahu ste si našli niekoho, s kým strávite celý život.

Ak sa chcete naučiť brať nevydarený vzťah pozitívne, povedzte si, že tento vzťah nemal budúcnosť, nefungoval a vyčerpával vás. Darmo budete takto fungovať, keď sa cítite nešťastná, neustále plačete a snažíte sa nájsť riešenie na už neriešiteľný problém.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.