Online štúdium je štandard, študovať titul MBA online je nadštandard

0 122

Dnešná doba ukazuje, že študovať online je pomaly ale isto bežná prax. Avšak, jediná otázka, ktorá je veľmi ťažko zodpovedateľná je tá, čo študovať, aby človek bol lepším? Nájsť odpoveď na túto otázku je niekedy naozaj ťažké. Ste človek z biznisu? Podnikáte alebo ste vo vedúcej pozícií? Jednou s veľmi vhodných a dobrých alternatív je štúdium MBA.

Rýchlosť a zaneprázdnenosť tejto doby sa ukazuje v rôznych aspektoch života. Nedostatok času, bývanie v malej dedinke či príležitosť študovať len po večeroch, keď deti spia – nič z toho už dnes nie je prekážkou. Vďaka počítačom a internetu je možné sa vzdelávať online. A to úplne seriózne. Nechceme tu hovoriť o online rýchlokurzoch, ale o kvalitnom profesijnom vzdelaní, na ktorého konci vás čaká titul MBA. Túži po ňom veľa manažérov, podnikateľov a vedúcich pracovníkov.

Určite sa pýtate, ako také štúdium prebieha. Na začiatok je nutné podotknúť, že veľmi záleží na akej konkrétnej škole začnete študovať. V tomto článku si predstavíme študijný model manažérskych programov MBA na European School of Business & Management, inými slovami známu pod skratkou ESBM. Na tejto vzdelávacej inštitúcií je zaujímavé to, že vo vzdelávaní používajú jeden z najmodernejších systémov inšpirovaný zahraničím. Ním je tzv. Oxfordský vzdelávací model, ktorý je zameraný na využívanie existujúcich a nových zručností a schopností v praxi, teda nestojí na obyčajnom memorovaní teoretických faktov.

Aby ste boli na štúdium prijatí, je nutné mať ukončené vysokoškolské vzdelanie aspoň na bakalárskom stupni, vyštudovaný program BBA alebo mať dostatok manažérskej praxe, ktorú dokážete aj zdokladovať. Štúdium MBA na ESBM trvá 1 rok, prebieha v češtine a je kombináciou online štúdia s interaktívnymi workshopmi, ktoré prebiehajú počas celej dĺžky štúdia. Na výber je hneď niekoľko termínov a záleží len na vás, ako si celý MBA program poskladáte a kedy a odkiaľ budete študovať. K dispozícií je e-learningový systém, v ktorom nájdete všetky materiály, informačné dokumenty a mnoho ďalšieho. V rámci systému môžete aj diskutovať so spolužiakmi či lektormi.

Hovoríme síce o manažmente, ale ten je veľmi široký pojem. Je ťažké ho poňať všeobecne, a preto škola ESBM ponúka pestrú paletu 22 MBA špecializácií, ktoré môžete študovať. Veľmi obľúbenou pre profesionálov v oblasti zdravotníctva a farmácie je napríklad špecializácia MBA Management zdravotníctva. Tá sa zameriava na financovanie, projektové plánovanie či riadenie ľudských zdrojov práve v zdravotníckych zariadeniach. Ktorá špecializácia bude tá Vaša? Študovať online nemá žiadne zábrany a je v dnešnej dobe štandardom. Tak poďte byť nadštandard s titulom MBA. Vyplnenie prihlášky Vám nezaberie menej ako 2 minúty a môžete prihlásiť odkiaľkoľvek.

Zdroj obrázku: Agenturfotografin / Shutterstock.com

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.