Po čom muži túžia…

0 37

Mužom je občas ťažké rozumieť a chápať ich myšlienkové pochody. Možno aj vy s tým máte svoje skúsenosti. Ak ale viete na ktorú strunku im zahrať, budú vás milovať. Po ktorých vlastnostiach žien muži najviac túžia?

Po čom muži túžia
Po čom muži túžia

Tolerancia

Každý chlap sa potrebuje realizovať a mať priestor pre seba.  Samozrejme, že vás má rád a čas s vami vonkoncom nepovažuje za stratený. Jeho život má ale aj iné dimenzie a z času na čas potrebuje zmenu, napríklad medzi kamarátmi. Dámske jazdy sú výsadou žien, pánske zase pánov, takže si nemáte čo vyčítať. Buďte k nemu tolerantná a rešpektujte jeho právo na život (vieme, trochu ostro povedané…). Uvidíte, že váš vzťah to len a len posilní.

Samostatnosť

Snáď každý muž má od prírody zakódovanú potrebu chrániť svoju vyvolenú. To je úplne v poriadku, napriek tomu ale muži veľmi ocenia, ak je ich partnerka samostatná. Máločo očarí chlapov viac ako mentálne silná žena, ktorá si dokáže poradiť v rôznych situáciách aj bez ich pomoci. Mať vedľa seba upípané stvorenie, ktoré si samo ani neodkrojí chlieb? To teda nie je žiadny ideál. Je tiež treba povedať, že samostatnú ženu si muži viac vážia a tiež o ňu viac bojujú. No nelichotilo by to aj vám?

Zmysel pre humor

Smiech je korením života a ak sa dvojica dokáže spolu ozaj schuti zasmiať, je takmer 100% isté, že ich vzťah čaká sľubná budúcnosť. Muži sa zďaleka nebavia len na vtipoch so sexuálnym podtónom. Mnohí majú humor vycibrený do jemnučkých detailov a v dobrom ich zaskočíte, ak sa dokážete naladiť na túto ich vlnu. Eventuálne, ak si dokážete vystreliť aj sama zo seba. Chlapi neznášajú neustále urazené ženské, ktorým treba v jednom kuse niečo vysvetľovať.

Nadhľad

Veľmi prospešná záležitosť nie len v partnerskom živote. Isté veci by ste mali brať s nadhľadom. Ktoré? Tak napríklad ak muž na ulici pozdraví inú ženu, prípadne s ňou začne viesť rozhovor, nemusí zákonite ísť o jeho milenku, všakže. Môže to byť kamarátka, prípadne kolegyňa, s ktorou nerieši žiadny hlbší ako kamarátsky alebo pracovný vzťah. Berte život s nadhľadom, lebo dôležitá je…

Dôvera

Ak vo vzťahu chýba dôvera, je to zlé. V ideálnom prípade by mala byť obojstranná a nezištná. Pretože prehnaná podozrievavosť je ako zhubný nádor – rastie, rastie, až nakoniec…Ak aj máte z predchádzajúcich vzťahov zlé skúsenosti, to predsa nie je dôvodom k tomu, aby ste svojho aktuálneho partnera začali podozrievať len preto, že „chlapi sú takí“. Nie sú.

Zanechajte odpoveď

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.